1. Yaşımızda Lykia Kitabı Hediye Ediyoruz!

Arkeopolis 1 Yaşında!

Arkeopolis internet sitesi yayın hayatına 22 Ocak 2017 tarihinde başladı. Arkeopolis aslında bir haber sitesi olarak kurulmadı ve yayın hayatına da o şekilde devam etmiyor. İnternetteki gereksiz ve yanlış bilgilere karşı, doğruları sizlere anlatmak için yola çıktık. Ufak bir ekip olarak kurulan Arkeopolis, büyük bir ekip olma yolundadır. İçeriklerimizin temel konuları olan; Arkeoloji, Sanat Tarihi, Müzeoloji gibi konularda yazmak isteyen ve alanında bilgili herkese açık bir platformdur Arkeopolis.

Çekiliş Hediyemiz ”Lykia Kitabı” Hakkında

İnternet üzerindeki 1 yılı doldurmamınızın ardından, doğum günümüzde, normalden farklı olarak biz sizlere hediye vermek istedik. 2015 yılında baskıdan çıkan Lykia Kitabı, çeyrek yüzyıldır bu coğrafyada yaşayan, Likya bölgesini karış karış tanıyan Prof. Dr. Nevzat Çevik tarafından hazırlanmıştır. Prof. Dr. Nevzat Çevik, Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesidir. Daha önce pek çok bilimsel araştırma çalışmasında yer alan Prof. Dr. Nevzat Çevik, 2009 yılından bugüne ise Myra-Andriake Kazılarının başkanlığını yapmaktadır.
Lykia Kitabı temelde 2 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümünde, tarihi, kültürü ve doğası anlatılmakta olup, ikinci bölümde ise Likya’da bulunan antik kentler anlatılmaktadır.

Arkeopolis olarak sizlerden 3 kişiye bu kitabı hediye edeceğiz.

Bu hediyemizi özel kılan kısım ise kitabı Prof. Dr. Nevzat Çevik sizin adınıza imzalayacaktır. Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişlere bu 3 platformdan birden katılıp 3 hak elde edeceğiniz gibi herhangi birisinden de katılım sağlayabilirsiniz. Bu üç platformdaki katılımlar tek bir havuzda toplanıp çekiliş gerçekleştirilecektir.

ÇEKİLİŞLERE KATILMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER VE LİNKLER

Facebook üzerinden çekilişe katılmak için, öncelikle sayfamızı beğenmelisiniz ve ardından çekiliş gönderimizi beğenip herkese açık bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Twitter üzerinden çekilişe katılmak için, twitter hesabımızı takip edip, ardından da çekiliş tweetimizi retweet edip beğenmelisiniz.

Instagram üzerinden çekilişe katılmak için, instagram hesabımızı takip edip, ardından çekiliş postunu beğenip repost etmelisiniz.

 

Total
59
Shares
Bir cevap yazın

Benzer İçerikler