EnglishTurkish

Arkeopolis Topluluk Kuralları

– Sitedeki tüm kullanıcılar birbirlerine karşı saygılı olmakla yükümlüdür.

– İnsanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını arkeopolis saklı tutmaktadır.

– Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere sitemiz içerisinde ve ilgili kanallarda kesinlikle izin verilmemektedir.

– Siteye girilen içeriklerde ve kullanıcı yorumlarında tamamen büyük harf kullanılmamalı, Türkçe dışında bir dil kullanılmamalı ve yazım-imla kurallarına dikkat edilmelidir. Aksi durumdaki içerikleri arkeopolis yönetimi dilediği gibi yayından kaldırma, silme veya değiştirme hakkına sahiptir.

– Bir ticari kaygı güden veya uluslararası telif hakları çerçevesinde ihlal gerçekleştirilen içeriklere ve yorumlara izin verilmeyecektir.

– Küfür, hakaret, cinsellik, insanları kışkırtabilecek ve saldırgan kullanıcı adı kullanılması durumunda, üyelik tamamen silinebilmektedir ve bunun yanı sıra gerekli durumlarda üyenin kimlik bilgilerini doğrulaması istenebilir ve üyelik doğrulanamazsa hesap sistemden tamamen silinebilir.

– Arkeopolis’e eklenen tüm içerikler ve yorumlar denetim mekanizmalarından geçmektedir. Arkeopolis hiçbir içeriğin veya yorumun -kesin olarak- yayınlanması konusunda garanti veremez.

– Topluluk Kuralları sayfası her zaman güncellemelere tabidir ve tüm kullanıcılar bu kuralları ve eklenecek kurallara uymayı kabul etmektedir. Güncellemelerin kabul edilmemesi durumunda “Ayarlarım” kısmında üyeliğinizi silebilirsiniz.