EnglishTurkish

Arkeopolis 2 Yaşında: Kitap Çekilişi

İnternet üzerinden yayın hayatına 22 Ocak 2017 tarihinde başlayan Arkeopolis, internetteki gereksiz ve yanlış bilgilere karşı, doğruları anlatmak için kuruldu. İçeriklerimizin temel konuları olan; Arkeoloji, Sanat Tarihi, Müzeoloji, Tarih gibi konularda yazmak isteyen ve alanında bilgili herkese açık bir platformdur Arkeopolis.

ÇEKİLİŞ HEDİYEMİZ: “ALAKENT KİLİSESİ: Myra’da Bir Bizans Yapısı (12-13. Yüzyıllar)”

2. yılımızı doldurmamızın ardından, doğum günümüzde geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz gibi bu yıl da sizlere hediye vermek istedik. 2018 yılında baskıdan çıkan “ALAKENT KİLİSESİ: Myra’da Bir Bizans Yapısı (12-13. Yüzyıllar)” kitabını hediye ediyoruz. Prof. Dr. Engin Akyürek’in editörlüğünde hazırlanan bu kitap Myra-Andriake Kazıları kapsamında, kazıları gerçekleştirilen Alakent Kilisesi’ni konu almaktadır. Kitabın içeriğinde Myra – Andriake Kazıları başkanı Nevzat Çevik’in “Kazının Öyküsü”, Engin Akyürek’in “Myra: Likya’nın Metropolisi”, “Alakent Kilisesi: Konumu ve Mimarisi” ve “Değerlendirme”, Ayça Tiryaki’nin “Mimari Plastik”, Nilay Çorağan’ın “Duvar Resimleri”, Özgü Çömezoğlu Uzbek’in “Seramik Buluntular” ve “Mezarlar”, Hüseyin Sami Öztürk ile Christof Schuler’in “Yazıtlar” ve Sebahattin Küçük’ün “Koruma Çalışmaları” başlıklı yazıları yer alıyor. İki dilde hazırlanan kitabın Türkçe baskısı sizlere hediye olarak sunulacaktır.

ÇEKİLİŞLERE KATILMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER VE ÇEKİLİŞ LİNKLERİ

Facebook üzerinden çekilişe katılmak için, öncelikle sayfamızı beğenmelisiniz ve ardından çekiliş gönderimizi beğenip herkese açık bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

Twitter üzerinden çekilişe katılmak için, twitter hesabımızı takip edip, ardından da çekiliş tweetimizi retweet edip beğenmelisiniz.

 

Çekiliş Koşulları

1- Çekilişe katılım tarihleri 17 Ocak 2019 ile 1 Şubat 2019 23:59 arasındadır.
2- Ödül olarak belirlenen “ALAKENT KİLİSESİ: Myra’da Bir Bizans Yapısı (12-13. Yüzyıllar)” kitabından toplamda 2 adet armağan edilecektir. Bu kitaplardan 1 tanesi Facebook üzerinden 1 tanesi Twitter üzerinden çekilişe katılıp, kazanan takipçimize armağan edilecektir.
3- Çekilişe katılımın bitmesinin ardından 8 Şubat 2019 Cuma gününe kadar olan bir günde Arkeopolis Youtube Kanalı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayın ile kazananlar belirlenecektir. Çekilişin gerçekleştirileceği gün ve saat, çekilişten en az 24 saat önce Arkeopolis sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerimizle paylaşılacaktır.
4- Çekilişe katılmak için;
Facebook: Facebook sayfamızda paylaştığımız çekiliş görselini beğenip paylaşmanız ve facebook sayfamızı beğenmiş olmanız gerekmektedir.
Twitter: Twitter sayfamızda paylaştığımız çekiliş görselini beğenip retweet etmeniz ve twitter sayfamızı takip etmiş olmanız gerekmektedir.
5- Çekiliş gerçekleştirirken her platform için 1 asil 2 yedek kullanıcı belirlenecektir. Madde 4’deki şartların tamamını gerçekleştirmemiş olan kişilere hediye gönderilmeyecektir. Ayrıca sadece çekilişlere katılmak için açılmış olduğu tespit edilen hesapların kazanması durumunda hak yedek kazananlara geçecektir. Kazanan olarak belirlenen hesapların tümünde sorun olması durumunda daha sonraki bir tarihte çekiliş tekrarlanabilir ya da ödül iptal edilebilir.
6- Arkeopolis, çekiliş kurallarında değişiklik yapma hakkını ve kazandığı tespit edilen kişiye kitabı göndermeme hakkını saklı tutar.
7- Kazanan kişilere kitap PTT Kargo aracılığıyla gönderilecektir ve herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

Benzer İçerikler