Connect with us

Telif Hakları

İçerik Üretimi

arkeopolis.com adresi üzerinde yer alan tüm içerikler, arkeopolis.com yazarları tarafından üretilmektedir. İçeriklerde ana kaynak; haber haber ajansları çeviri kaynakları ve arkeopolis.com yazarlarının kişisel araştırmalarıdır. Yine tüm içeriklerde yazarlar ilgili kaynakları yazılarında belirtmektedir. Kullanılan görseller ise telif hakkına tabi olmayan, haber ajanslarının, içerik paydaşlarının yada google üzerinden özenle alınan fotoğraflardır.

İçerik Alıntılama

arkeopolis.com üzerinden alınan içeriklerin kullanımı kaynak belirtmek şartı ile serbesttir.

Kaynak Nasıl Belirtilmelidir?

İnternet üzerinde kullanılacak alıntılar için; arkeopolis.com yazarının adı ve içeriğin linki alıntı yapılan sayfaya eklenmelidir ve sitemizde içeriğin yorum kısmına, alıntının eklendiği site adresi yorum olarak yazılmalıdır. Diğer mecralarda içerik kullanımı için info[@]arkeopolis.com adresine mail göndererek iletişime geçiniz.

Sosyal Medya’da Paylaşılan Görseller

arkeopolis.com logosu görsele saydam olarak eklenmişse ve resmin altındaki bantta telif hakkı sayfası ve fotoğrafı çekenin / grafiği oluşturanın adı belirtilmişse, o görselin herhangi bir şekilde, herhangi bir platformda kullanılması kesinlikle yasaktır. Kullanım için info[@]arkeopolis.com adresi ile iletişime geçilmelidir.

Sanat Tarihi

Marinetti ve Fütürist Manifesto

By 14 Ağustos 2020
Yorgun Herakles'in Kaçırılışı Kitap Oldu

Anadolu Arkeolojisi

Antalya Müzesi’nden 7 Tanrıça Heykeli

By 16 Haziran 2018

Anadolu Arkeolojisi

Antalya Müzesi’nden 8 Tanrı Heykeli

By 16 Haziran 2018
To Top